Doprava po ČR nad 1000 Kč zdarma!

Proč vznikl kBoard?

Dělat balanční desky na jiné úrovni je můj cíl! Proto jsme vytvořili koncept balančních desek, které si každý vytváří k obrazu svému. Hlavním aspektem je design, funkčnost a praktičnost. Spojili jsme tvrdou práci s vymazleným designem a začátkem roku 2020 vznikla první deska.

Moderní technologie
jsou naše ruce

Balanční desky vyrábíme bez koncových dorazů. Dostaneš tak větší volnost a svobodu v pohybu. Barevné linky frézujeme přímo do povrchu balanční desky. Tím balanční deska dostává úplně jiný rozměr a jedinečnost. Balanční desku kBoard vnímáme komplexně a proto řešíme každý detail

Na webu si balanční desku sestavíš dle svých představ a výsledek vidíš hned. Po objednání ji máš vyrobenou a dodanou do 2-4 dnů.
Balanční válec je zároveň válec, se kterým můžeš cvičit i bez použití balanční desky. Zpevníš tím střed těla (core) a hluboké vnitřní svaly. Válec je navržen tak, aby byl funkční a designově zajímavý. Velkým rozdílem oproti konkurenčním válcům je zpracování a velmi snadná manipulace. Úchop válce nás řadí mezi jedničky na trhu.

Vyrobeno v Česku na jihu čech.

Deskyválcestojany ochranné podložky si vyrábíme sami v dílně na jihu Čech. Do každého kousku vkládáme maximum lásky a péče, aby mu nic nescházelo. 

Balanční desku kBoard vyzkoušíš a nepustíš z ruky. Jednoduše se stane součástí tvého života…

Lukáš Koutník
Prostě kluk, kterého to baví. 

Navrhni si vlastní kBoard

V konfigurátoru můžeš zkoušet a zkoušet dokud
nenajdeš ten správný board pro sebe i své kamarády!
POSTAVIT SI BOARD